Arama

Kazanç Fırsatları

Evden Çalışarak Ek Gelir Elde Etmek

Paylaş
evden çalışarak ek gelir

Son yıllarda herkesin hayallerini süsleyen home office çalışma sistemi, giderek yaygınlaşmaya başlamaktadır. Birçok firma ofise gelmeden, evden çalışacak personel ilanları verirken, birçok kişide evden yapabileceği iş ilanlarını yakından takip etmektedir. Teknoloji sayesinde haberleşmenin ve ulaşımın çok hızlı olmaya başlaması bu sistemle çalışan kişi sayısını da gün geçtikçe artırmaktadır.

Evden çalışma sistemi ile sektörde faaliyet gösteren birçok firma bulunmaktadır. Genellikle ev kadınları ve öğrencilerin ilgi gösterdiği bu firmalara memur, işçi, full time çalışan kişiler de başvurmakta, böylece iki işte çalışarak zaman ve enerji kaybı olmadan para kazanma şansı elde etmektedir.

Katalog Satışından Para Kazanmak

Evden çalışarak en rahat para kazanma yöntemlerinin arasında katalog satışı yapmakta bulunmaktadır. Bu iş modelini kullanan firmaların arasında Piaff Networking ‘de yer almaktadır. Piaff gibi birçok markanın katalog satışlarını yapan kişiler, aylık belli bir düzeyde ek gelir kazanabilmektedir.

Katalog satışı denildiğinde birçok kişi bu işin zor bir alan olduğunu ve tecrübe istediğini düşünebilmektedir. Ancak Piaff Networking firmasına bu alanda daha önce çalışmamış kişiler bile başvurabilmekte, ilerleyen dönemlerde yüksek ücretler kazanabilmektedir. Evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyen insanları ikna etmenin zorluğu, çalışmayı düşünen kişileri düşündürebilmektedir. Bu durumda da kişilerin ihtiyaçlarını iyi gözlemlemek, ihtiyaç duyduğu ürünü, uygun fiyata ve kaliteli olarak ona sunmak önemli olmaktadır.

Çevre sahibi olmak da kişilerin katalogla ürün satarak para kazanmasını artırmaktadır. İş arkadaşları, komşular, akrabalar, arkadaşlar, uzak tanıdıklar kişilerin ilk satış ağlarını oluşturmaktadır. Daha ileriki dönemlerde networking sisteminde satış temsilcisi olan ve zaman içerisinde kendini geliştiren çalışanlar, gittikleri kuaför, market gibi alanlara iletişim bilgilerini ve kataloglarını bırakarak daha çok kişiye ulaşma imkanı yakalamaktadır.

Satış Temsilciliği ile Evden Çalışarak Ek Gelir

İnsanlarla iletişim kurarak daha çok satışlara ulaşan satış temsilcileri, her ay kendilerini daha çok geliştirerek daha çok kazanmaktadır. Bu sistemde kazançlar, kişinin performansına göre belirlenmektedir. Yani her kişi sattığı ürün başına belirli bir pay kazanmaktadır. Aynı zamanda alt üye yapması durumunda onların satışından da pay kişilerin kazanç hanesine yansıtılmaktadır.

Birçok networking sistemi ile çalışan satış sistemi, sosyal medyayı etkin kullanmaktadır. Katalog ürünlerini, kendilerine gelen tanıtım, tester ve hediye ürünleri sosyal medya hesapları üzerinden tanıtarak daha çok kişiye ulaşabilmektedir. İnternetin hızlı ulaşım sağlayan yanı bu alanda satış temsilcilerine kazanç olarak geri dönmekte, ek gelir arayışında olanlara yorulmadan, evlerinden çalışarak kazanabilecekleri bir alan oluşturmaktadır.

Sizde Piaff Networking ağı içerisinde satış temsilcisi olarak faaliyet göstermek istiyorsanız firma yetkilileri iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Size sunulan kayıt formunu doldurduktan sonra temsilcilik işlemleri tamamlanmaktadır. Bu üyeliği alabilmek için herhangi bir ücret ödenmesi veya herhangi bir sertifika, diploma, iş tecrübesi bulunması gerekmemektedir.

Sizde Piaff Networking satış temsilcisi olmak ve evden çalışarak ek gelir elde etmek için hemen buraya tıklayabilirsiniz.