Piaff Networking Blog
İç Giyimde Moda Renkler

İç Giyimde Moda Renkler

İç Giyimde Moda Renkler

İç giyim, hem günlük yaşamda hem de özel anlarda kadınlar için önemli bir ayrıntıdır. Giyimde kendine güvenmek, şık görünmek, doğru bir iç giyim tercihi ile mümkün olmaktadır. İç giyim kategorisinde bayanlara hitap eden yüzlerce farklı model bulunmaktadır. Bu modeller arasında her bayanın zevklerine hitap eden detaylar bulmak mümkündür.

Dış giyimin daha iyi bir görünüme sahip olması için önemli olan iç giyimde, doğru model kadar doğru rengin tercih edilmesi de önemlidir. Genellikle siyah ve beyaz iç giyim renkleri ön plana çıksa da son dönemlerde iç giyim modasında da geniş bir renk kuşağı sunulmaktadır.

Masumiyet, saflık ve temizliğin rengi olan beyaz iç giyimde her yıl moda renkler arasında yer almaktadır. Genellikle günlük olarak daha sık tercih edilmektedir. Pamuklu iç giyim ürünlerinden fantezi ürünlerine kadar her modelde beyaz en sık kullanılan moda iç giyim rengidir. Ten rengi ve fildişi, iç giyimde bayanlara büyük bir kolaylık sunan renk olarak ön plana çıkmaktadır. İç giyimin dış giyimde yansıttığı çamaşır izlerini yok eden dikişsiz modellerde en moda renk, fildişi ve ten rengi olarak ön plana çıkmaktadır. Ateşin, çekiciliğin, tutkunun rengi kırmızı iç giyimin demir baş renklerindendir. Her yaşta dişiliğini ön plana çıkarmak isteyen bayanlar tarafından hem özel anlarda hem de günlük olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Saten Gecelik Sabahlık

Saten Gecelik Sabahlık

Mayıs 02, 2017
Hamile İç Giyim

Hamile İç Giyim

Ocak 17, 2017
Yılbaşı Kırmızı

Yılbaşı Kırmızı

Aralık 26, 2016

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

×