Arama

Kazanç Fırsatları

Katalogtan Satış Yapmanın Püf Noktaları

Paylaş
Katalogtan Satış Yapmanın Püf Noktaları

Katalogtan Satış Yapmanın Püf Noktaları

Katalogtan satış yapma işi son zamanlarda hızla yükselişe geçen bir sektör olmuştur. Bundan dolayı bu iş modeline olan ilgi her geçen gün daha da artmaktadır. Katalogtan satış yapmanın en büyük getirisi büyük bir ağ oluşturarak satış portföyünü genişletmektir. Bu yazımızda katalogtan satış yapmanın püf noktaları hakkında çeşitli bilgiler vereceğiz.

Katalogtan Satış Nasıl Yapılır?

Öncelikle katalogtan satış yapmak için hangi markayı ve firmayı tercih ediyorsanız o firmaya üye olmanız gerekecektir. Zaten büyük ihtimal arkadaş ortamında, ev toplantılarında, günlerde mutlaka bir arkadaşınız size tavsiye eder. Üst üyeniz olmak zorundadır. Siz satış yaptıkça sizi üye yapan kişi para kazanır ve sizde kendinize üye eklerseniz onun satışından üst üyeniz de pay alır. İşin açıkçası en üstte bulunan kişi hiç çaba sarf etmeden iyi paralar kazanmakta olup yeni başlayan satış yapıp üye kaydetmek zorundadır. Belli bir alt üyeye sahip olursanız aylık oradan sürekli bir para gelir, satış yaptıkça da primlerimiz üstüne eklenir. Network marketing sistemi temel olarak bu şekilde işlemektedir.

Network Marketing ile Bireysel İhtiyaçlarımı Karşılamam Mümkün Mü?

Katalogtan satış işi sayesinde kişisel olarak ihtiyacınız olan ürünleri geliş fiyatına almanız mümkündür. Firmanın sayfasına baktığınız anda üye fiyatı ve katalog fiyatı diye iki farklı fiyat bilgisi yer alır. Kendi ihtiyaçlarınızı geliş fiyatına alabilirsiniz. Tekstil olduğu gibi temizlik ürünleri de sıkça kullanılır ve sıkça satışı yapılır.

Networking ile Aylık Ne Kadar Para Kazanırım?

Katalogtan satış yapmanın püf noktalarından birisi de; aslında abartıldığı gibi milyonlar kazandıran bir iş değildir. Ancak düzenli olarak satış yapıldığı takdirde ciddi paralar kazanılabilmektedir. Evde ek iş sayfaları ve sosyal medya ütopik vaatler ile üye çekmeye çalışan insanlar ile doludur. Sosyal ortam ile satış yapabilirsiniz. Arkadaş toplantıları ve günlerde kataloğu incelemelerine izin verip sipariş alabilirsiniz. Üye çok fazla olduğu için sattığınız her üründen ürüne göre prim alırsınız.
Ne kadar çok satış yaparsanız o kadar çok para kazanma şansınız artar. İyi bir pazarlama tekniğine sahip olmanız ve ağzınızın iyi laf yapması gerekecektir. Sosyal çevrenizi ve sosyal medyayı kullanarak bir çok kişiye ulaşabilirsiniz. Sipariş edilen ürünleri kargoya verildikten sonra takip edip müşterilere ulaştırmanız gerekir. İyi ayarlama yapmanız gerekir. Biraz yükü ağırdır ama çok çalıştığınız takdirde gerçekten güzel paralar kazanabilirsiniz.