Piaff Networking Blog
Piaff Networking İle Alırken Kazanın!

Piaff Networking İle Alırken Kazanın!

Piaff Networking İle Alırken Kazanın!

Gün içerisinde görüştüğünüz arkadaşlarınıza, ailenize, akrabalarınıza, komşularınıza, sosyal medyada yaptığınız paylaşımlarda birçok ürün öneriyor olabilirsiniz. Sizin kullanıp memnun kaldığınız ürünleri, onlarda kullansın istiyor olabilirsiniz. İşte, bunu yaparken bir yandan da para kazanmak istemez misiniz?

Piaff networking siz kadınlara harika bir iş fırsatı sunuyor. Bu işe başlayabilmek için öncelikle evinizdeki bilgisayarınızı, internetinizi kullanarak Piaff Networking sitesine üye olmalısınız. Artık siz bir pasif üyesiniz. Sipariş verip kendi ekibinizi oluşturduğunuzda ise aktif üye kısmına geçiş yapacaksınız.

İlk üç ay içerisinde sipariş vermez ve altınıza üye eklemezseniz pasif üyeliğiniz, bunu bir 3 ay daha sürdürdüğünüzde tamamen düşecektir. Bu nedenle elinizi çabuk tutmalısınız. 2 yeni aktif üye ekledikten veya ilk 100 TL değerindeki siparişinizi verdiğiniz andan itibaren siz artık bir Piaf Networking temsilcisi olarak kabul edileceksiniz. Temsilci olduktan sonra ekibinizi genişleterek ve her verdiğiniz siparişte seviyenizi artırarak kariyer yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Tabii kazancınız da seviyeniz yükseldikçe yükselmeye devam edecek.

Piaf Networking’te asistan olarak başladığınız kariyerinizi azminiz, hırsınız ve çalışkanlığınız ile genel koordinatör seviyesine kadar yükseltebilirsiniz. Piaff networking çalışma prensibi, satışlardan kar kazanma, prim ve kampanyalı ürünlerden ekstra kazançlar ile gerçekleşmektedir. Yani Piaf Networking sisteminde ne kadar çok çalışır, ne kadar çok sipariş verirseniz o kadar çok kazanır, gelirinizi siz belirlersiniz! Piaff networkingte ekip kurarak kazanabilir, satış yaparak kazanabilir ve hatta alırken kazanabilirsiniz. Günlük ihtiyacınız olan ürünleri kendi piaff networking mağazanızdan alın, toptan fiyatını yani ortalama %30 indirimli fiyattan ödemesini yapın.

Hemen siz de Piaff Networking’e ücretsiz üye olmak için tıklayın.

 

1 Yorum Yazılmış

  1. Öğrenciye Para Kazanma Yolları - Piaffnetworking.com | Blog

    29th Eyl 2017 - 11:28

    […] Piaff Networking İle Alırken Kazanın! […]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

×