Arama

Anne & Çocuk

Piaff Networking Termal Ürünler

Paylaş
Piaff Networking Termal Ürünler

Kışın soğuk günlerinde her anne – baba çocuğuna ne giydireceğini şaşırır. Küçük çocukları kış aylarında buz gibi havadan korumak için en iyi yöntem kat kat, lahana bebek gibi giydirmek değildir. Bu hem çocuğun hareket özgürlüğünü kısıtlar hem de terlemesine yol açar.

Kış aylarında çocukları kat kat giydirmek tarih oldu! İç giyim piyasasında her yaşa uygun olarak üretilen Piaff termal ürünler, çocuklar tarafından da büyük ilgi gördü. Soğuk kış günlerinde sıcacık tutmak üzere özel tasarlanmış olan çocuk termal ürünleri, çocukları tek kat giydirseniz gibi buz gibi havalarda sıcacık tutacak.

Alanında uzman kişiler tarafından, özel giyim teknolojileri kullanılarak üretilen bu termal ürünler, kış aylarında sıcak tutma özelliğinin yanı sıra çocuklarınızın hareket özgürlüğünü engellemeden doyasıya oynamasını sağlayacak. Hareket özgürlüğü kısıtlamayan Piaff Networking termal ürünler, terletmez yapıda kaliteli kumaşlardan üretilmektedir.

Çocuklarınızın sıkılmadan giyebileceği termal ürünler hem kız hem erkek çocuklarına hitap etmektedir. Her yaş grubuna hitap eden renk, beden, model seçenekleri ile piyasaya sunulmaktadır. Üstelik uygun satış fiyatları ile her bütçeye hitap eden Piaff Networking termal ürünler, t-sihrt, içlik, atlet gibi çeşitli modellerde üretilmektedir.

Kaliteli kumaşlardan üretilen termal içlik modelleri, çocuklarınız için farklı renk seçenekleriyle satılmakta, her kıyafetlerine uyumlu modellerde, rahat ve şık tasarımlara sahiptir. Kaliteli, şık, rahat modellere sahip olan termal ürünler, uzun yıllar kullanabileceğiniz kumaşlardan üretilmektedir. Her çocuğun bedenine uygun seçenekler sunulmaktadır.