Stay Connected

Piaff Networking Blog for bloggers
Piaff Yılbaşı Özel Serisi

Piaff Yılbaşı Özel Serisi

Piaff  Yılbaşı Özel Serisi

Bu yılı uğurlayıp yeni bir yıla girmeye hazırlanırken, yılbaşı gecesine de sayılı günler kaldı. Yılbaşı gecesi herkes ışıl ışıl olmak için hiçbir detayı atlamadan hazırlıklarını tam gaz devam ettiriyor. Yeni bir yıla nasıl girersen öyle geçeceği inancından olsa gerek özellikle bayanlar, tepeden tırnağa özenli bir şekilde hazırlanıyor.

Yılbaşı sofra düzeniydi, makyajıydı, kıyafetiydi, saçıydı, hediyesiydi derken Piaff tarafından yılbaşı için özel tasarlanmış olan yılbaşı özel serisine göz atmayı unutmayın!

Yılbaşı gecesi denilince birbirinden lezzetli yiyecekler, hediyeler, eğlencelerin yanı sıra o özel gecede giyilecek iç çamaşırı da akıllara geliyor. Özel geceye özel bir iç çamaşırı yakışır. Bu özel günde sizlere yüzlerce farklı tasarım sunan Piaff, şık tasarımları ile her kesime hitap ediyor.

İster büyüleyici ister gizemli ister transparan ister çekici… Yılbaşı özel serisi içerisinde kesinlikle iç giyimdeki tercihlerinize uygun bir parça bulabilirsiniz. Şık tasarımlarının yanı sıra, detayları ile de yılbaşı gecenizi renklendirecek Piaff iç giyim ürünleri, yılbaşına özel fiyatlar ile alıcılarını bekliyor.

Yılbaşı gecesinde hem eğlenceli, özel anlarınıza eşlik edecek, hem sizi şıklığı ile büyülerken şık, rahat görünmenize yardımcı olacak Piaff yılbaşı özel serisinde, farklı renk, beden seçenekleri bulunuyor. Her kesimden kişiye uygun seçenekler olan tasarımlarda, dantel detaylar, transparan çekici tasarımları, kırmızı ve siyah renkler bir adım öne çıkıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İç Giyimde Moda Renkler

İç Giyimde Moda Renkler

Haziran 19, 2017
Saten Gecelik Sabahlık

Saten Gecelik Sabahlık

Mayıs 02, 2017
Hamile İç Giyim

Hamile İç Giyim

Ocak 17, 2017

YORUM YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Bizi Takip Edin

Instagram Fotoğrafları

×